Популярне

Родина

Право на особистий простір

Коли ви ще на стадії романтичних залицянь і цукерково-букетного періоду, то кожен з партнерів соромиться запитати у іншого про те, з ким він тільки що розмовляв по телефону або переписувався в одній із соціальних мереж.

«Будь чесним зі мною». Як відучити чоловіка брехати?

На жаль, багато дружин переконані, що їхні чоловіки фантазери та обожнюють придумувати казочки. Що робити, якщо локшина на вухах уже набридла, а чоловік не перестає брехати?

Жити заради дітей?

Так вже історично склалося, що діти для багатьох із нас – сенс життя. Ми присвячуємо їм увесь свій час і не бачимо у цьому нічого поганого, навіть навпаки. Жити заради дітей – це шкідливо не лише для самих дітей, але й батьків.

Що забирає від нас особистий час?

Людям здається, що у них попереду багато часу і вони встигнуть зробити все. Але насправді все виходить навпаки. Завершувати роботу не вдається у визначений термін.

Як відродити стосунки?

Трапляється в житті таке, що стосунки між чоловіком і жінкою з часом втрачають ту гостроту відчуттів, що були на самому початку. Немає вже божевільної закоханості і прогулянок за руки під зоряним небом. При цьому залишається глибока прихильність і повага один одному (це в ідеалі).

Краса залежить від психології.

Розбиратися в природі жіночої краси дуже захоплююче і цікаво. А для самої пані - це ще і дуже корисне заняття, яке може приносити свої важливі плоди.

Знайомство з батьками нареченого.

Багато дівчат дотримуються думки, що шанс на успішний розвиток стосунків і наближення заповітного дня «Х», коли молода людина зробить пропозицію, зростає після знайомства з його сім’єю. І дуже важливим є те, як дівчина себе там покаже.

Найпоширеніші материнські помилки

Людям за своєю природою властиво робити помилки. Особливо часто їх допускають молоді матері під час виховання своїх дітей. Які з таких помилок уже стали звичними, загальнопоширеними та як їх уникнути?

Жіночі капризи чи реальні потреби?

У жінки проблем з бажаннями немає, завжди хочеться щось купити, кудись сходити.

Побиття – не найкращий метод для виховання дітей

Багато людей навіть здивуються: так виховували наших батьків, нас, то чому не можна таким методом «научати розуму» й власних дітей? Вчені назвали 5 причин, щоб дати відповідь на Ваше запитання.

Сімейні конфлікти у присутності дітей?

Мама і тато знають, що у присутності дітей не потрібно сваритись чи розпалювати гострий конфлікт. Але деколи все може вийти спонтанно і в присутності дітей.

Якого кольору ваш характер?

Всі ми знаємо: «на колір і смак, товариш не всяк…». Одні отримують невимовне задоволення, коли навкруги "помаранчеве море, помаранчеве небо", інші найкомфортніше почувають себе виключно в "зеленому середовищі", третіх друзі жартома називають «людьми в чорному».

Як без проблем навчити дитину вимовляти літеру "Р"

У сучасному світі дуже важливо говорити красиво. Адже зустрічають людину не лише по одягу, але і по вимові. Проте є певний відсоток людей, у яких вимова букви «р» викликає проблеми. Таких людей ще називають картавими.

Що може значно негативно впливати на наше життя?

Все ніби йде добре: робота, кар’єра, сім’я, але все рівно на душі у Вас не спокійно. Через те, що ми самі себе можемо пригнітати поганими думками, ми й очікуємо: «Ось, ось, щось погане має статись обов’язково». це вже увійшло в нашу звичку, яку потрібно позбавитись. Саме негативні думки і впливають на наше життя та настрій з поганої сторони.

Хобі, які позбавляють депресії

Для багатьох саме хобі є рятівним човником від образ, нудної роботи та рутинного життя взагалі. Хобі – це лише Ваше, для душі, своєрідні ліки від депресії та стресів. Можна зайнятися будь-чим, що змушує Вас забути про негаразди і приносить радість, але існують хобі, які просто покликані оберігати наші нерви.

Ранок школяра та його батьків: правила ранкового підйому

Ранок для школяра – важка частина дня. Адже, потрібно прокинутись, зібратись і йти до школи. Ранкові підйоми даються важко дітям, особливо якщо відсутній режим сну, портфель не зібраний. Ранковий підйом розпочинається не із зарядки, а з метушні по хаті, шукаючи всіх потрібних шкільних приладь. Що потрібно робити, аби ранок був плодотворний та без трати нервів?

Діти і домашні тварини: всі «за» і «проти»

Домашні тварини можуть бути не лише добрими і турботливими, але й показують справжній приклад вірності і справжньої любові.

Як реагувати на перше кохання сина чи доньки

Любов завжди приходить тоді, коли її найменше очікуєш. У дорослому житті така раптовість має свої приємні моменти, але що робити, коли вона несподівано прийшла не до Вас, а до Вашої дитини?

Чи можливо побороти дитяче лихослів’я?

Ваша дитина щойно навчилася читати по складах й тепер не оминає жодної реклами чи назви магазину на вулицях? Вітаємо! Росте ще одна освічена індивідуальність. Та що робити, коли часто букви на парканах, лавочках чи сидіннях в автобусах складаються у лайливі слова, чути які з уст маленької дитини не зовсім приємно?

Сміх та любов : як гумор допомагає розвивати романтичні стосунки

Доцент факультету комунікацій Канзаського університету Джеффри Холл переконаний: чим більше незнайома жінка сміється над жартами незнайомого чоловіка, прагнучого її розвеселити, тим більше вона зацікавлена в продовженні знайомства.

Вибір редакції

Бер
27
У чому різниця між просеко та шампанським

Просеко та шампанське — два популярних види ігристих вин, які часто асоціюються зі святковими подіями та особливими випадками. Мають спільні характеристики, які роблять їх досить схожими, але водночас різними. Кожен напій може похвалитися власними особливостями.

Бер
18
Наукова установа в Тернополі проводить збір книг для Херсону

З нагоди відзначення 210-ї річниці з дня народження Тараса Шевченка та з метою поповнення бібліотечних фондів, формування книжкових поличок в укриттях та наповнити книжкові полиці в Херсонській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Олеся Гончара.

Лют
19
Які перспективи освіти в Україні в майбутньому?

Мати можливість планувати далі, аніж на наступні декілька місяців – це велика розкіш для середньостатистичного українця, який перебуває в режимі виживання, боротьби та невизначеності. Але є багато соціальних сфер, які під впливом війни починають змінюватися вже сьогодні. І чи будемо ми готові до нових реалій, коли ці зміни заведуть нас у глухий кут і вимагатимуть термінових реформ? Наприклад, яким ви бачите майбутнє української освіти, яка напряму залежить від народжуваності дітей? В 2000-х роках ми досягли відносної стабільності у своєму економічному та політичному розвитку. Саме завдяки цьому внормувалося і питання народжуваності. З ростом рівня життя зросла і народжуваність, яка в 2012 році досягла позначки в 520 тисяч немовлят.

Реклама

НОВІ КОМЕНТАРІ


parkovka.ua

Зроблено web-студією