Популярне

Стів Джобс – людина, яка жила у своїй ідеї

 Кажуть, що усі «великі» люди мають свої специфічні характери, які не сприймаються світом. Одним з таких був Стів Джобс, якого Карен Блюменталь у своїй книжці назвала «Людиною, яка мислить по-іншому». І це дійсно було так.

Це людина, у гаражі якої збирався перший персональний комп’ютер, людина, яка відкрила нову еру в комп’ютерній технології, людина, яка жила своєю ідеєю, і яка втілила її у життя.
Дуже рідко в наш час є людина, яка не женеться за грошима, а йде за своєю ідеєю. Одним серед таких винятків був Стів Джобс. Читаючи його біографію ми бачимо Стіва не завжди в найкращому світлі, адже він був різкий, прямолінійний, ніколи не рахувався з думками інших. Проте він вперто йшов до бажаного результату. Джобс, маючи колосальні можливості дати ринку те що йому необхідно, все одно докладав усі зусилля, щоб зробити це по-своєму. Для нього основним було хороший вигляд та зручність у використанні. І не звертаючи увагу, на те що всі довкола його не розуміли (адже можна було б робити комп’ютер більш продуктивнішим, а не більш компактнішим), Стів добився свого, він доклав усіх зусиль щоб продукція Apple вирізнялася у всьому світі.
Стів Джобс був не ідеальний, проте ця людина мислила глобально і ми не повинні його за це засуджувати. Адже живемо у світі, де люди, якщо й забороняють дітям дивитися телевізор, то щоб не погіршувати зір, а Стів робив це для того, щоб не знищувати в дітях креативність. З таких людей, як він, потрібно брати приклад, а не шукати недоліки.
 

Марійка Міньковська
Всі статті автора

Бізнес

Якщо ви помітили помилку, будь ласка, виділіть неправильний текст та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо, що робите нас кращими.


Коментарі

Будь ласка, не пишіть повідомлення, що містять образливі і нецензурні вислови, заклики до міжрелігійної, міжнаціональної та міжрасової ворожнечі. Такі коментарі будуть видалені.


Вибір редакції

Бер
27
У чому різниця між просеко та шампанським

Просеко та шампанське — два популярних види ігристих вин, які часто асоціюються зі святковими подіями та особливими випадками. Мають спільні характеристики, які роблять їх досить схожими, але водночас різними. Кожен напій може похвалитися власними особливостями.

Бер
18
Наукова установа в Тернополі проводить збір книг для Херсону

З нагоди відзначення 210-ї річниці з дня народження Тараса Шевченка та з метою поповнення бібліотечних фондів, формування книжкових поличок в укриттях та наповнити книжкові полиці в Херсонській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Олеся Гончара.

Лют
19
Які перспективи освіти в Україні в майбутньому?

Мати можливість планувати далі, аніж на наступні декілька місяців – це велика розкіш для середньостатистичного українця, який перебуває в режимі виживання, боротьби та невизначеності. Але є багато соціальних сфер, які під впливом війни починають змінюватися вже сьогодні. І чи будемо ми готові до нових реалій, коли ці зміни заведуть нас у глухий кут і вимагатимуть термінових реформ? Наприклад, яким ви бачите майбутнє української освіти, яка напряму залежить від народжуваності дітей? В 2000-х роках ми досягли відносної стабільності у своєму економічному та політичному розвитку. Саме завдяки цьому внормувалося і питання народжуваності. З ростом рівня життя зросла і народжуваність, яка в 2012 році досягла позначки в 520 тисяч немовлят.

Реклама

НОВІ КОМЕНТАРІ


parkovka.ua

Зроблено web-студією