Популярне

Бізнес

Чи затримують зарплату українцям?

Питання заробітних плат є одним з ключових для усіх гравців ринку праці.

На Херсонщині всі любимівські городи засаджені найдорожчими у світі спеціями

У Любимівці, селі на Херсонщині, на городах майже не видно картоплі, огірків та томатів, як це було раніше. Тепер тут нова "мода" – вирощують більш прибутковий за звичайну городину шафрановий крокус.

Український завод органічного молока інвестує у виробництво упаковки

Компанія "Органік Мілк" має намір придбати обладнання для розливу своєї продукції у ПЕТ-пляшки.

Українським аграріям пропонують індексне страхування

Аграрна галузь стала однією з провідних у вітчизняній економіці.

Чого хочуть і що отримують українські працівники від своїх роботодавців

За підрахунками вчених, третину нашого життя займає робота. Вона не тільки дає змогу заробити, а й за її допомогою ми реалізовуємо свій потенціал, розвиваємося тощо.

Черкаський молодий підприємець створив всеукраїнський інтернет-гіпермаркет

Олександрові Цибенко ще немає й двадцяти років, але він вже встиг зарекомендувати себе на ринку e-commerce. Заради цього навіть кинув навчання у вузі.

До 2033 року NASA відправить людей на Марс

Палати Конгресу США прийняли закон, згідно з яким, до 2033 року космічна агенція повинна відправити людей на Марс для вивчення екзопланет і астероїдів. Про це йдеться в матеріалі видання Business Insider.

Україна 38-ма в світі за кількістю користувачів смартфонів

Україна посіла 43 місце у світі за обсягом доходів від відеоігор ($189 млн) та 38 місце за кількістю користувачів смартфонів (10 млн штук). Про це повідомляє ITC.ua

Новий дрон на водневих паливних елементах зможе літати до 6 годин без посадки

Компанія Wirth Research розробила новий безпілотник з вертикальним зльотом і посадкою, двигуни якого працюють на екологічно чистих і легких водневих паливних елементах, пише INVADERS.

У Китаї винайшли повністю новий вид транспорту

Для китайської компанії CRRC виявилося недостатньо просто створити автономний автомобіль або поїзд. Вона вирішила придумати абсолютно новий вид транспорту, пише INVADERS.

У Канаді будується найбільш енергоефективний будинок в країні

Основу енергетики будівлі складе геотермальна система обігріву і охолодження.

Компанія IBM створила перші в світі 5-нанометрові процесори

IBM, Globalfoundries і Samsung вдалося розробити перший в галузі техпроцес для виготовлення транзисторів з наношарами кремнію.

Завдяки санкціям Google суттєво збільшив свою частку в пошуковому трафіку українських сайтів

Частка Google в пошуковому трафіку на українські сайти зросла до 82%, що є рекордним значенням за весь час спостережень. Про це свідчать дані статистики LiveInternet.

Стало відомо, коли ШІ перевершить людину за інтелектуальними здібностями

Спочатку штучний інтелект навчиться перекладати з іноземних мов краще за людину, потім краще писати, краще водити вантажівки, краще продавати і краще оперувати. Через 40 з невеликим років ШІ обійде людство за рівнем інтелекту. Таких висновків дійшли дослідники, які опитали 350 експертів у сфері машинного навчання та робототехніки.

Розробники презентували високоміцний смартфон BQ-5033 Shark

Розробники презентували високоміцний смартфон BQ-5033 Shark, який відрізняється від багатьох гаджетів своєю брутальністю. Телефон не боїться ні пилу, ні вологи, ні падінь, і вартує при цьому відносно недорого.

Знайдений новий спосіб зараження троянською програмою Zusy

Новий спосіб зараження програмою Trojan.Zusy знайшли кіберзлочинці. Для поширення трояна вони використовують файли PowerPoint і події mouseover. Користувачам для зараження свого комп’ютера шкідливим вірусом досить виконати елементарний крок.

Хто допоможе провайдерам України заблокувати російські веб-сайти?

З метою раціоналізації спільних дій українських провайдерів з втілення підтриманої урядом та Президентом України законодавчої заборони на користування сайтів, порталів та платформ країни-агресора, вітчизняні кібер-поліціянти запропонували свою допомогу.

Два шведських бізнес-гіганта готові зайти в Україну

Експерти запевняють, що відсутність всесвітньо відомих компаній на ринку країни не завжди свідчить про його відсталість.

Метод АБВГД – потужна техніка для успішної кар’єри

Досить часто робітники зустрічаються з такою проблемою, як велика кількість завдань та маленький обсяг часу для їхнього виконання. А й справді, для виконання усіх справи, часу ні в кого не буває достатньо. Проте, варто навчитися контролювати свій час та життя, це дасть вам змогу долати щоденну навалу усіх обов’язків, та якісніше і швидше виконувати свою роботу.

Слово «ні» - головне у тайм-менеджменті

Ми живемо у постійному русі, де нам завжди бракує часу для повного виконання усіх завдань. Проте додаткові години у добі нам не допоможуть справитися із всім, ми не в силі виконати усе необхідне. Тому нам варто навчитися розставляти правильно пріоритети та визначати головні та другорядні завдання. В цьому і полягає значення тайм-менеджменту. Адже нам завжди приходиться зволікати із виконанням деяких завдань, а при управлінні своїм часом ми відкладаємо ті завдання, які є незначні.

Вибір редакції

Бер
27
У чому різниця між просеко та шампанським

Просеко та шампанське — два популярних види ігристих вин, які часто асоціюються зі святковими подіями та особливими випадками. Мають спільні характеристики, які роблять їх досить схожими, але водночас різними. Кожен напій може похвалитися власними особливостями.

Бер
18
Наукова установа в Тернополі проводить збір книг для Херсону

З нагоди відзначення 210-ї річниці з дня народження Тараса Шевченка та з метою поповнення бібліотечних фондів, формування книжкових поличок в укриттях та наповнити книжкові полиці в Херсонській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Олеся Гончара.

Лют
19
Які перспективи освіти в Україні в майбутньому?

Мати можливість планувати далі, аніж на наступні декілька місяців – це велика розкіш для середньостатистичного українця, який перебуває в режимі виживання, боротьби та невизначеності. Але є багато соціальних сфер, які під впливом війни починають змінюватися вже сьогодні. І чи будемо ми готові до нових реалій, коли ці зміни заведуть нас у глухий кут і вимагатимуть термінових реформ? Наприклад, яким ви бачите майбутнє української освіти, яка напряму залежить від народжуваності дітей? В 2000-х роках ми досягли відносної стабільності у своєму економічному та політичному розвитку. Саме завдяки цьому внормувалося і питання народжуваності. З ростом рівня життя зросла і народжуваність, яка в 2012 році досягла позначки в 520 тисяч немовлят.

Реклама

НОВІ КОМЕНТАРІ


parkovka.ua

Зроблено web-студією