Популярне

Культура

Coca-Соla і Pepsi змінили рецепт легендарного напою

Найбільші в світі виробники газованих напоїв - компанії Coca-Cola та PepsiCo - змушені змінити рецептуру своїх продуктів за порадою лікарів. Встановлено, що барвник, який входив до складу коли, провокував виникнення раку.

"Мама" Гаррі Поттера більше не мільярдер

Творець "Гаррі Поттера" Джоан Роулінг вибула зі списку найбагатших жителів планети.

Мультик про українського собаку визнаний найкращим у Росії

Анімаційний фільм "Жив-був пес" Едуарда Назарова очолив "Золоту сотню" російських мультфільмів, створених за 100 років.

Депресію визнали найліпшими ліками від грипу

Вчені знайшли позитивні сторони депресії - за її допомогою можна швидше вилікуватися від інфекційоного захворювання.

Наполегливий хорват 30 років грав у лотерею, поки не зірвав джекпот

Мешканець хорватського міста Дубровник зірвав, нарешті, джекпот у розмірі 13,4 мільйона кун (близько 2,3 млн доларів США), після того, як 30 років щотижня купував лотерейні квитки і зазначав у них одні й ті ж числа.

У Лондоні продають історичний "будинок щастя" Ван Гога

Власники лондонського будинку, в якому художник Вінсент Ван Гог в молодості прожив одні з найщасливіших років свого життя, хочуть продати споруду з молотка. Про це йдеться в повідомленні агентства нерухомості Savills.

Всі, кому потрібні "мізки" - на eBay!

Лондонські рекламники Вільям Бернхардт і Меттью Міфсуд вирішили знайти роботу, виставивши на продаж свої "мізки" в інтернет-магазині eBay. Про це повідомляється на сайті Brains unLtd, який був створений для підтримки проекту.

Влітку покажуть перший український фільм жахів в 3D

На зйомки фільму витратили стільки грошей, скільки коштував один день зйомок "Аватара" Кемерона.

Психіатрія у літературі

Кажуть, література - це концентроване життя. У всіх його проявах. Не дарма навіть деякі відомі у психіатрії синдроми отримали свої навзи на честь літературних героїв.

Померла відома американська співачка Вітні Х’юстон

Відома американська співачка і актриса Вітні Х’юстон померла на 49 році життя.

У День закоханих Гайтана дасть online-концерт

Співачка запросила усіх на "найбільш романтичне музичне побачення". Кожен охочий зможе безкоштовно "побувати" на живому концерті-романтичному шоу, яке транслюватиметься You Tube.

Найдепресивніша з усіх пісень

Британський театральний продюсер Девід Кінг, провівши спеціальне дослідження, з`ясував, що найдепресивнішою піснею усіх часів і народів більшість людей вважає композицію «Everybody Hurts», випущену в 1992 році американським гуртом R.E.M.

Міністерство байдикування України відкрило філію у Тернополі!

У Тернополі відкрито філію відразу чотирьох навчальних закладів в одному приміщенні. Мініатюрний «політех», «педуха», «медуха» та «фінансовий» університети вже функціонують по вулиці Гоголя, 2. Міністерство запропонувало оригінальний та інноваційний педагогічний підхід – замість того щоб гризти граніт науки, відвідувач має змогу насолодитись тематичним інтер’єром, необхідним науковим реквізитом, смачною та недорогою кухнею. Навчальним закладом можуть скористатись не тільки студенти, але і усі бажаючі, які прагнуть правильних та смачних наукових підходів. Корпус має чотири навчально-гастрономічні аудиторії, кожна з яких відповідає фаховому профілю. Кодова назва філії – «Кафедра»!

Будинок догори дригом

Будинок догори дриґом — така дивовижа з’явилася в одному із сіл Прикарпаття. Незвична споруда розташована на узбіччі дороги, відтак одразу привертає увагу туристів.

Інтернет псує пам’ять?

«Зі зростанням популярності пошукових систем змінюється робота нашої пам’яті, - стверджує американська психолог Бетсі Спарроу, - Мозок звик покладатися на Інтернет приблизно так, як ми звикаємо покладатися на пам’ять друга, родича або колеги. Ми пам’ятаємо менше самої інформації, але більше - того, де цю інформацію можна знайти ».

Різдвяні читання

Свято Різдва для християн асоціюється із народженням Ісуса і завжди супроводжується звичаями та пісенно-обрядовими діями.

У Бучачі відбувся Галицько-Віденський бал

Що може бути казковішим за вишуканий бал. Понад сімсот чарівних панянок та елегантних панів, ніби метелики на світло, злетілися минулого четверга до Бучацького коледжу Подільського державного аграрно-технічного університету на Галицько-Віденський бал. Уже вшосте він збирає прихильників класичної музики та поціновувачів танцювального мистецтва. Третю зиму поспіль серед гостей — студенти і викладачі Асоціації шкіл центру підвищення професійної кваліфікації, що в Кєльце (Польща).

ЗМІ: Apple купила ізраїльську компанію

Корпорація Apple купила ізраїльську компанію Anobit, яка займається розробкою технологій флеш-пам’яті, за 500 мільйонів доларів.

Компанія Google випустила 16-ту версію браузера Google Chrome

Як і раніше, користувачі Google Chrome можуть синхронізовувати закладки, паролі та іншу важливу інформацію між кількома компютерами з встановленим браузером.

Літургію, на якій оголосять про створення митрополії, транслюватимуть на великому екрані біля Катедри

У четвер, 22 грудня, у Катедральному соборі Непорочного Зачаття Пресвятої Богородиці у Тернополі відбудеться Архиєрейська Літургія, під час якої оголосять про створення Тернопільсько-Зборівської митрополії УГКЦ. Першим митрополитом Тернопільсько-Зборівської митрополії стане владика Василій Семенюк, єпарх Тернопільсько-Зборівський. Божественну Літургію очолить Блаженніший Святослав, Глава Української Греко-Католицької Церкви. Архиєрейську Літургію з Катедрального собору у прямому ефірі транслюватиме телеканал ТV-4.

Вибір редакції

Бер
27
У чому різниця між просеко та шампанським

Просеко та шампанське — два популярних види ігристих вин, які часто асоціюються зі святковими подіями та особливими випадками. Мають спільні характеристики, які роблять їх досить схожими, але водночас різними. Кожен напій може похвалитися власними особливостями.

Бер
18
Наукова установа в Тернополі проводить збір книг для Херсону

З нагоди відзначення 210-ї річниці з дня народження Тараса Шевченка та з метою поповнення бібліотечних фондів, формування книжкових поличок в укриттях та наповнити книжкові полиці в Херсонській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Олеся Гончара.

Лют
19
Які перспективи освіти в Україні в майбутньому?

Мати можливість планувати далі, аніж на наступні декілька місяців – це велика розкіш для середньостатистичного українця, який перебуває в режимі виживання, боротьби та невизначеності. Але є багато соціальних сфер, які під впливом війни починають змінюватися вже сьогодні. І чи будемо ми готові до нових реалій, коли ці зміни заведуть нас у глухий кут і вимагатимуть термінових реформ? Наприклад, яким ви бачите майбутнє української освіти, яка напряму залежить від народжуваності дітей? В 2000-х роках ми досягли відносної стабільності у своєму економічному та політичному розвитку. Саме завдяки цьому внормувалося і питання народжуваності. З ростом рівня життя зросла і народжуваність, яка в 2012 році досягла позначки в 520 тисяч немовлят.

Реклама

НОВІ КОМЕНТАРІ


parkovka.ua

Зроблено web-студією