Популярне

Колонка

Девальвація любові

Послужливі маркетологи інтернет-магазинів продовжують мене дивувати. Бог тими постами на кшталт "Сьогодні річниця смерті музиканта Н. Печально. Але тільки сьогодні і тільки в нашому магазині футболки з портретом музиканта Н. (якого ми любимо і оплакуємо) за х грн. Поспішайте. Продемонструйте свою любов покійному музиканту Н."

Великі літери

Ще кілька днів тому я точно знала, про що писатиму колонку до Дня Свободи (саме так — з великої літери, саме так — 22 листопада, хоч і об’єднаного пізніше з Днем Соборності).

Записки з Форуму

Відшумів 20-ий Форум видавців. Відвідані події — крапля в морі. Але крапля щастя.

Сьогоденні умови ведення бізнесу диктують своє!

Мабуть, майже кожен суб’єкт господарювання переконався у тому, що господарські спори – одна з найпоширеніших категорій справ на даний час. При цьому, господарські спори можуть виникнути з яких завгодно підстав. Так склалось, що найбільш поширеними є суперечки, що виникають із-за невиконання однією із сторін своїх зобов’язань з оплати. Однак, баталії, що часом розгортаються у ході провадження господарської діяльності не обмежуються виключно справами про стягнення заборгованості. Адвокат Хілінський А.О. та кваліфікована група спеціалістів, які працюють під його підпорядкуванням, пропонують Вашій увазі весь комплекс заходів, пов’язаних із вирішенням спорів в судах усіх регіонів України, а також свою підтримку на стадії досудового врегулювання суперечок.

Колонка до Дня незалежності

Насправді я довго думала, що б такого написати про День незалежності. З кожним роком писати все важче: важко не повторюватися, важко зберігати оптимізм, важко шукати сенс. Тому я просто розкажу кілька історій.

Про проблеми із життя навиворіт

Сьогодні світ відзначає на календарі День ліворуких. Здавалось би, якась така от чергова дата, про яку згадують лише ті, кого вона безпосередньо стосується. Хотілось би мені щось на це заперечити, та не можу, бо сама є ліворукою і сама якось вже традиційно 13 серпня, наштовхуючись на повідомлення ЗМІ про День лівші, пригадую про свою ліворукість, а останнім часом навіть трохи святково приймаю на свій рахунок такі от не те щоб привітання, а радше стримані кусочки текстів про те, хто такий шульга і які ж в нього проблеми.

Бережани. Там, де зупиняється час...

Недавно мене питали, чи бувала я в Бережанах. Бувала, - відповіла я тоді, а за мить мені подумалось, що я й справді бувала в Бережанах, але чомусь ніколи не надавала цьому факту аж надто великого (та й узагалі будь-якого) значення. А поміж тим, Бережани – це перше місце, куди я майже свідомо поїхала у якості мандрівника ("майже" тому, що їхала я туди по справах, а от поверталась уже справжнісіньким туристом). Це ж саме в Бережанах я відкрила для себе марафон подорожей, які врешті є не просто черговим рядком у біографії, а одним з найважливіших речей у моєму понеділко-п’ятничному животінні.

Кілька слів про «Файне місто»

У файному місті відбувся файний фест. Файний настільки, наскільки це слово може пасувати рокові, який гримів не лише побіля озера, але й долітав набагато далі – у серця справжніх рок-поціновувачів, що з’їхалися до Тернополя з різних міст України.

Про Зарваницю. Про прощу. Про себе.

Якось так от склалося, що в Зарваниці мені довелось бувати лише один (та й то надто короткий) раз. Той раз був швидше екскурсійно-пізнавальним, ніж духовним. Тому минулі вихідні, коли безкінечні людські потоки наповнювали Зарваницю ще більшою чудотворною силою, моєму здивуванню не було меж. Точніше я взагалі не дивувалася, але не тому, що все було звично просто, а тому, що все це було…

З Днем Петра й Павла!

12 липня християнський світ відзначає свято апостолів Петра і Павла. Ми щиро вітаємо сьогоднішніх іменинників та пропонуємо кілька цікавих фактів про те, як це свято проводили наші предки.

А сьогодні смачний день. Знаєте чому?

Ми вже звикли, що на сторінках преси, з екранів телевізорів або на радіохвилях нам розповідають, що мовляв сьогодні такий-то день – чи то авіатора, чи медика, чи китайського імператора. А сьогодні маємо смачний день. Знаєте чому?..

День Конституції України

Сьогодні черговий день народження відзначає основний закон нашої держави - Конституція України. Цього року ми відзначаємо її 17-річчя. Це єдине державне свято, яке закріплено в самій Конституції.

Купляти чи качати

Цього року все частіше постає проблема ліцензійності програмного забезпечення. Чи це комп’ютер у державній установі, чи в приватному підприємстві немає значення – він має бути з ліцензійним ПЗ. Руки правосуддя на щастя не добралися тільки до наших домів, де просто кишить піратськими віндовсами, фільмами та фотошопами. Читаючи цю статтю, гляньте на свої полички і скажіть скільки у вас ліцензійних дисків? У мене наприклад – п’ять. П’ять ліцензійних фільмів. Хто ще може таким похвалитися?

Шановні медпрацівники!

Сьогодні відзначаємо День медпрацівника – людини, яка своєю працею рятує чужі життя. Бути медиком – це навіть не професія, це місія, яку потрібно нести впродовж усіх років, що відміряла доля. За це й дякуємо вам, дорогі медики!

А ви були хоча б раз донором?

Сьогодні світ відзначає день донора крові. Донор - це не просто назва, це не ім’я і не професія. Донор - це титул або навіть покликання. Адже лише справжньої поваги заслуговують ті, хто ділиться частиною себе (і про це говоримо вже без будь-якого пафосу, а у буквальному сенсі) з іншими - з тими, хто саме зараз потребує допомоги.

"Вознесися на небеса, Боже, і по всій землі нехай буде слава Твоя!"

Так сьогодні співають у храмах, адже у цей день, сороковий після Пасхи, святкують Вознесіння Господнє. Воно належить до числа найбільших дванадцяти празників у церковному році і завжди святкується у четвер.

Трохи роздумів про час

Сьогодні 10 червня - звичайнісінький літній понеділок. А от у Японії нині відзначають День годинника. Чим не привід і собі задуматися над глобальним питанням часу? Бо ж хіба не час рухає всіма нами, кудись у своєму божевільному шаленстві напрявляє, а потім раптом примушує зупинитися? Хіба не час змушує змінюватися, йти і повертатися, мовчати і сміятися, щось обирати і когось залишати?

"Собача" робота чи суспільно важлива місія?

Хтось із відомих сказав, що журналіст – це людина, яка має талант щодня заповнювати порожнечу. А я вважаю, що сюди варто додати ще «надцять» талантів, які необхідні справжньому журналісту. Насамперед , напевно, бути хорошим психологом та актором. Звичайно, не один раз доведеться побувати в ролі судді, інколи – адвоката. Адже журналістика – це професія, яка поєднує у собі риси багатьох професій.

Дитина всередині

Вчора був День захисту дітей. Свято, звичайно, важливе, і додавання в тих, кого треба захищати дітей ненароджених тільки збільшує його актуальність. Але ж я була б не я, якби за проблемою соціальною не вгледіла метафізичної. Чому б не захистити дитину в собі?

Хто не хоче жити у темряві, сам мусить світити...

Мені було 17 років, – почала розповідь пані Н.В., – коли здалося, що я вже на такому дні, яке важко й уявити.

Вибір редакції

Бер
27
У чому різниця між просеко та шампанським

Просеко та шампанське — два популярних види ігристих вин, які часто асоціюються зі святковими подіями та особливими випадками. Мають спільні характеристики, які роблять їх досить схожими, але водночас різними. Кожен напій може похвалитися власними особливостями.

Бер
18
Наукова установа в Тернополі проводить збір книг для Херсону

З нагоди відзначення 210-ї річниці з дня народження Тараса Шевченка та з метою поповнення бібліотечних фондів, формування книжкових поличок в укриттях та наповнити книжкові полиці в Херсонській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Олеся Гончара.

Лют
19
Які перспективи освіти в Україні в майбутньому?

Мати можливість планувати далі, аніж на наступні декілька місяців – це велика розкіш для середньостатистичного українця, який перебуває в режимі виживання, боротьби та невизначеності. Але є багато соціальних сфер, які під впливом війни починають змінюватися вже сьогодні. І чи будемо ми готові до нових реалій, коли ці зміни заведуть нас у глухий кут і вимагатимуть термінових реформ? Наприклад, яким ви бачите майбутнє української освіти, яка напряму залежить від народжуваності дітей? В 2000-х роках ми досягли відносної стабільності у своєму економічному та політичному розвитку. Саме завдяки цьому внормувалося і питання народжуваності. З ростом рівня життя зросла і народжуваність, яка в 2012 році досягла позначки в 520 тисяч немовлят.

Реклама

НОВІ КОМЕНТАРІ


parkovka.ua

Зроблено web-студією