Популярне

Родина

Чи варто карати малюка?

Виховання дітей – надзвичайно важлива відповідальність. Покарання – відповідальність малюка за неправильний вчинок. За допомогою покарання малюк розуміє, що зробив не правильно і так робити ніякому разі не потрібно. Покарання бувають різні.

Школяр та його робочий графік

Діти не дуже люблять вчитися це стосується особливо первачків, які ще не звикли до шкільного життя, а у голові ще вимальовуються улюблені ігри. Але так, чи інакше всі звикають і малечі прийдеться входити у новий робочий графік.

Адаптація дитини: школа

Цього року, як і кожного школи відкриті для нових маленьких первачків. Це хвилююче свято для батьків, дітей, учителів. Школа – це друга сім’я. Тут вчителька – мама, однокласники – нові друзі, книга – джерело знань. До самої школи малеча ставиться по-різному.

Дитячий садок: як підготувати дитину?

Садок – це один із етапів процесу соціалізації. Дитині важко дається привчитися до життя у новому середовищі, проводити певний час без батьків. Для малюків такі зміни приносять переживання, які супроводжуються плачем.

Як все встигнути молодій мамі?

З появою малюка у сім’ї дещо змінюється. Особливо у мам, які витрачають багато часу на виховання та годування малюка, а робити щось по дому, готувати їжу, або ж займатися собою немає ні часу, ні сил.

Шкільна обідня перерва

Батьки завжди піклуються про своїх дітей хочуть щоб вони були ситими та здоровими. Не завжди можна вгледіти за своїм чадом, а діти у свою чергу без нагляду батьків роблять все під своє бажання.

Як навчити дитину ділитися?

Маленькі діти не знають гратися. Чому? Все полягає в тому, що вони не знають ділитися. Кожен із них вважає, що ця річ його. Крики: «Це моє, віддай» - чути споконвіку у кожному дворі.

Гроші та діти

Є батьки із різним підходом до виховання дітей, особливо тоді, коли стосується грошей. Одні вважають, що гроші дитині потрібно давати, щоб вона була впевнена у своїй забезпеченості, не заздрила, не крала.

Скоро до школи

Ще трошки літа, а потім 1 вересня. Як дитину зацікавити до навчання, запалити інтерес до школи? Школа – це другий дім. Якщо ж старшими дітками простіше, то ті, які лише зараз стануть на «поріг знань» - розгублені. Запитуючи дітей про те, чи вони хочуть у школу ми почули наступні відповіді:

Топ поганих прикладів батьків

Якщо Ви хочете, щоб дитина не мала поганих звичок, варто самим працювати над собою. А найкраще – не показувати дитині погані звички. Найпоширенішими помилками батьків є:

Як правильно соціалізувати дитину?

Успіх дитини залежить від вдалої соціалізації. Адже, як правильно поводитися у сім’ї, колі друзів, а потім у колі колег по роботі має значення. Основними чинниками, які виробляють певні уміння й навички дитини є сім’я, садок, школа, університет, трудовий колектив і так далі.

Сварки в сім’ї

Сімейні відносини ніколи не бувають ідеальними. Час від часу чоловік тадружина сваряться. Інколи в такій ситуації можна знайти правильну відповідь на якесь запитання, а інколи сварка настільки жорстока, що подружжя не розмовляють днями, а то й тижнями.

Сім’я та стосунки

Життя людини супроводжується родинним колом. Дитина народжується у певній сім’ї, виростає і створює власну. Таким чином родина – форма людського існування. Для дитини дуже важливим є те, які стосунки складаються між батьком та матір’ю і з часом вона намагатиметься будувати своє гніздо за тим же принципом.

Як розподілити обов’язки в сім’ї?

Інколи, нам здається, що хтось із подружжя працює менше. То чоловік так втомлюється, що не приділяє уваги, то дружина лише витрачає гроші, або навпаки. а коли приходить мова про виконання домашньої роботи, то тут може виникнути немалий конфлікт. Адже, чоловіки вважають, що вони багато працюють на роботі, а вдома варто відпочивати.

Як привити любов до читання у дитини?

Незабаром 1 вересня, а дитина не бажає йти до школи. Це можна зрозуміти,адже без турботливе дитинство разом з улюбленими іграшками відходить на другий план. Часто діти говорять, що вони не будуть добре вчитись, бо не мають терпіння, або лінуються, або гратись їм подобається більше. Навіть, намагаючись хоч трошки ознайомити їх з алфавітом, для Вас це коштує значних зусиль.

Сімейний бюджет

Часто розбратом у молодих сімейних парах виступає бюджет. Кожному ізподружжя здається, що хтось витрачає більше, але не він (вона). Сварки базуються в неправильному користуванні бюджетом, або хтось купляє непотрібні речі і виходить так, що до зарплати залишається пустий гаманець.

Чи можливо дитину навчити слухати?

Сучасні діти є надзвичайно енергійними. Часто, батьки говорять: «У твої роки ябув (ла) набагато слухняною (ним), як мені батьки сказали так я й виконував (ла)». Часто, діти ростуть егоїстичними, інколи агресивними.

Геть егоїзм у стосунках!

Що ж таке егоїзм? Це хвороба чи риса характеру, це вроджений інстинкт чи набутий в процесі виховання? Багато міркувань з цього приводу у психологів та філософів усіх часів. Так чи інакше, дане явище негативно позначається на стосунках між чоловіком і жінкою.

Чотирилапий член сім’ї

Слова Пена Брауна: «Якщо у вас є собака, ви повертаєтесь не в будинок, а додому», не можна назвати простим висловом, це істина, яку, напевно, найкраще зрозуміють ті, хто має чотирилапих вдома. Вони не тільки хороші друзі, а і своєрідні антидепресанти та, безумовно, члени сім’ї.

Обіймайтесь на здоров’я

21 січня відзначається Міжнародний день обіймів. Психологи часто кажуть, що сучасній людині не вистачає фізичної близькості з іншою живою істотою, не важливо, чи це рідна людина, незнайомець або просто кішка. Обійми приносять радість не тільки тим, кого обіймають, але і тим, хто обіймає.

Вибір редакції

Бер
27
У чому різниця між просеко та шампанським

Просеко та шампанське — два популярних види ігристих вин, які часто асоціюються зі святковими подіями та особливими випадками. Мають спільні характеристики, які роблять їх досить схожими, але водночас різними. Кожен напій може похвалитися власними особливостями.

Бер
18
Наукова установа в Тернополі проводить збір книг для Херсону

З нагоди відзначення 210-ї річниці з дня народження Тараса Шевченка та з метою поповнення бібліотечних фондів, формування книжкових поличок в укриттях та наповнити книжкові полиці в Херсонській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Олеся Гончара.

Лют
19
Які перспективи освіти в Україні в майбутньому?

Мати можливість планувати далі, аніж на наступні декілька місяців – це велика розкіш для середньостатистичного українця, який перебуває в режимі виживання, боротьби та невизначеності. Але є багато соціальних сфер, які під впливом війни починають змінюватися вже сьогодні. І чи будемо ми готові до нових реалій, коли ці зміни заведуть нас у глухий кут і вимагатимуть термінових реформ? Наприклад, яким ви бачите майбутнє української освіти, яка напряму залежить від народжуваності дітей? В 2000-х роках ми досягли відносної стабільності у своєму економічному та політичному розвитку. Саме завдяки цьому внормувалося і питання народжуваності. З ростом рівня життя зросла і народжуваність, яка в 2012 році досягла позначки в 520 тисяч немовлят.

Реклама

НОВІ КОМЕНТАРІ


parkovka.ua

Зроблено web-студією