Популярне

Що можна додати у ванну?

Багато із нас любить поніжитися у ванній, розслабитися і відпочити. Ні для кого не секрет, що у воду можна додавати безліч «інгредієнтів», але мало хто знає, яку ж функцію вони виконують.

1.    Морська сіль. Вона знижує пітливість,  підвищує еластичність шкіри та зміцнює нігті. Намагайтесь приймати ванну з морською сіллю не частіше, ніж двічі на тиждень.
2.    Сода. Один із ефективних способів схуднути і відновити сили після важкого робочого дня. Щоб шкіра стала м’якою та шовковистою, додайте 200 г харчової соди в гарячу ванну  і полежіть у ній протягом 20 хвилин.
3.    Молоко. воно багате на вітаміни, які покращують еластичність шкіри. Додайте у ванну з водою один літр молока та насолоджуйтесь.
4.    Лаванда. Вона допомагає позбутися болю голови і запалень на шкірі. Просто опустіть чайний пакетик з лавандою чи додайте декілька капель лавандової олії.
5.    Мед. Він зволожує та пом’якшує шкіру, а також чудово доглядає за ступнями (робить їх м’якими, затягує тріщини). Розбавте дві ложки меду в стакані теплої води і змішайте отриманий розчин у ванну з гарячою водою. Щоб шкіра не була липкою, прийміть після цього теплий душ.
 

Ірина Кардаш
Всі статті автора

Дім

Якщо ви помітили помилку, будь ласка, виділіть неправильний текст та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо, що робите нас кращими.


Коментарі

Будь ласка, не пишіть повідомлення, що містять образливі і нецензурні вислови, заклики до міжрелігійної, міжнаціональної та міжрасової ворожнечі. Такі коментарі будуть видалені.


Вибір редакції

Бер
27
У чому різниця між просеко та шампанським

Просеко та шампанське — два популярних види ігристих вин, які часто асоціюються зі святковими подіями та особливими випадками. Мають спільні характеристики, які роблять їх досить схожими, але водночас різними. Кожен напій може похвалитися власними особливостями.

Бер
18
Наукова установа в Тернополі проводить збір книг для Херсону

З нагоди відзначення 210-ї річниці з дня народження Тараса Шевченка та з метою поповнення бібліотечних фондів, формування книжкових поличок в укриттях та наповнити книжкові полиці в Херсонській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Олеся Гончара.

Лют
19
Які перспективи освіти в Україні в майбутньому?

Мати можливість планувати далі, аніж на наступні декілька місяців – це велика розкіш для середньостатистичного українця, який перебуває в режимі виживання, боротьби та невизначеності. Але є багато соціальних сфер, які під впливом війни починають змінюватися вже сьогодні. І чи будемо ми готові до нових реалій, коли ці зміни заведуть нас у глухий кут і вимагатимуть термінових реформ? Наприклад, яким ви бачите майбутнє української освіти, яка напряму залежить від народжуваності дітей? В 2000-х роках ми досягли відносної стабільності у своєму економічному та політичному розвитку. Саме завдяки цьому внормувалося і питання народжуваності. З ростом рівня життя зросла і народжуваність, яка в 2012 році досягла позначки в 520 тисяч немовлят.

Реклама

НОВІ КОМЕНТАРІ


parkovka.ua

Зроблено web-студією